Blogerio rinkinys su lanksčiu stovu, LED apšvietimu, telefono laikikliu ir mikrofonu

Blogerio rinkinys su lanksčiu stovu, LED apšvietimu, telefono laikikliu ir mikrofonu

70,45 €
Nėra mokesčio

Blogerio rinkinys (LED lempa, lankstus trikojis stovas, telefono laikiklis ir mikrofonas).


Ypatybės:
Tai studijinis apšvietimo, mikrofono ir fotografavimo bei filmavimo įrangos rinkinys, pritaikytas išmaniesiems telefonams.
Telefono laikiklis, itin mažas ir lengvas, saugiai pritvirtina jūsų išmanųjį įrenginį vietoje, ir, vertikaliai sujungdamas jį su blykste ir mikrofonu, sklandžiai jungiasi prie lankstaus trikojo. Laikiklis reguliuojamas, yra suderinamas su dauguma išmaniųjų telefonų, tiek su su dėklu arba be jo, kurių plotis nuo 5.8 iki 8.5 cm. Idealus sprendimas filmavimui ar fotografavimui nelaikant telefono rankose. Pridedamas Bluetooth nuotolinis pultelis.
LED studijos apšvietimas su 104 šviesos diodais skirtas profesionalioms foto/video sesijoms naudojant DSLR skaitmenines kameras arba išmaniuosius telefonus. Pasižymi miniatiūriniu dizainu ir lengvumu bei ypač mažomis energijos sąnaudomis, yra maitinimas keturiomis AA baterijomis (baterijos nepridedamos, reikia įsigyti atskirai), tačiau palaiko ir išorinio maitinimo įvestį (per USB-C tipo prievadą), kas yra patogu naudojant ilgą laiką. Reguliuojamas šviesos ryškumas leidžia išgauti įvairias apšvietimo atmosferas (taipogi šaltą arba šiltą šviesas), nenaudojant papildomų filtrų. Turi atskirą maitinimo jungiklį, kuris išlaiko tą patį nustatytą ryškumą naujai įjungus. 1/4 colio varžto skylutė leidžia sumontuoti ant stovų ar kitų prietaisų, tvirtinamų standartiniu 1/4 colio varžtu (pvz., "Canon", "Nikon", "Sony" ir kitoms vaizdo kameroms).
Mikrofonas jungiasi per standartinį 3.5mm lizdą tiesiai prie jūsų išmaniojo įrenginio, suteikdamas aiškų garsą bet kuriai programai. Jautrumas -42dB.
Trikojis lankstus stovas pasižymi tvirta, bet lengva ir nešiojama konstrukcija. Lanksčios trikojo kojos leidžia fotoaparatą / telefoną / filmavimo įrenginį pakreipti įvairiausiais kampais fiksuojant ypatingas akimirkas. Taip pat galite jį pritvirtinti bet kur, kur tik sugalvojate, pavyzdžiui, ant šviestuvų, tvoros stulpų, medžių šakų, kėdžių, durų rankenų ir panašiai. 360 laipsnių kampu besisukanti rutulinė galvutė leidžia užfiksuoti patį netikėčiausią kadrą. Stovas pagamintas iš ABS ir didelio tankio guma dengtos tvirtos medžiagos, todėl yra tvirtesnis, patvaresnis ir atsparesnis slydimui, atlaiko iki 2 kg svorį. Stovas tvirtinamas standartiniu 1/4 colio varžtu, suderinamu su "Nikon", "Canon", "Pentax Sony", "Panasonic", "Olympus", "Kodak", "Fujifilm", "Casio", "GoPro" veiksmo kameromis; tinka "GoPro 5/4/3+" ir "iPhone", "Galaxy", "Huawei", "Haweel" ir kitiems išmaniesiems telefonams.
Visą blogerio rinkinį lengva sumontuoti ir naudoti, nereikia papildomų įrankių. Savo foto / video studiją galite perkelti bet kur!


Techniniai duomenys:
LED lempučių kiekis: 104 vnt.
LED maitinimas: USB-C jungtis / 4x AA baterijos (baterijos nepridedamos).
Ryškumas: 1800 lm.
Baltos šviesos spalvos temperatūra: 6400K.
Šiltos baltos spalvos temperatūra: 3200K.
Spalvų perteikimo indeksas: Ra >97.
Įtampa: 5 V.
Mikrofono apkrovos varža: <0.68K omų.
Mikrofono dažninis atsakas: 20-20000Hz.
Mikrofono jautrumas: -42 dB +/- 3 dB.
Palaikomas tvirtinamo telefono dydis: 5.8 - 8.5 cm.
Mikrofono dydis: 14 x 6.5 mm.
Telefono laikiklio ilgis: nuo 7.5 cm.
LED lempos matmenys: 10. 5x 8.8 x 3.5 cm.
Trikojo stovo maks. aukštis: 25 cm.
Stovo didžiausia apkrova: 2kg.
Stovo / telefono laikiklio / lempos tvirtinimas: 1/4 colio sriegiu/varžtu.
Medžiaga: PC, ABS.


Komplektacija:
Telefono laikiklis x 1.
Nuotolinis pultelis x1.
Mikrofonas x 1.
Trikojis stovas x 1.
LED apšvietimas x 1.
USB kabelis x 1.
3.5 mm mikrofono laidas x 2.


Garantija: 12 mėnesių.
Puluz
PKT3094B
2 Vnt.
chat Komentarai (0)