Blogerio rinkinys su LED žiedine lempa, stovu, telefono laikikliu ir mikrofonu

Blogerio rinkinys su LED žiedine lempa, stovu, telefono laikikliu ir mikrofonu

65,56 €
Nėra mokesčio

Blogerio rinkinys (LED žiedine lempa, trikojis stovas, telefono laikiklis ir mikrofonas).


Ypatybės:
Tai studijinis apšvietimo, mikrofono ir fotografavimo bei filmavimo įrangos rinkinys, pritaikytas išmaniesiems telefonams.
Telefono laikiklis saugiai pritvirtina jūsų išmanųjį įrenginį vietoje, ir, sujungdamas jį su blykste ir mikrofonu, sklandžiai jungiasi prie trikojo. Laikiklis reguliuojamas, yra suderinamas su "iPhone" / "Samsung" / "Huawei" / OPPO / "Vivo" / "Xiaomi" dauguma išmaniųjų telefonų, tiek su su dėklu arba be jo, kurių plotis nuo 1.7 iki 4.3 colio. Palaikomas tiek horizontalus, tiek vertikalus telefono tvirtinimas. Dviejų rankenų pagalba lengviau ir patikimiau laikyti rankose. Tai privaloma įranga, jei mėgstate įrašinėti aukštos kokybės vaizdo įrašus.
Žiedinė lempa pagaminta iš 40 vnt. energiją taupančių LED šviesos diodų, puikiai išsklaido šilumą, pasižymi aukštu spalvų perteikimu, sušvelnina šviesos šaltinį ir pagerina odos atspalvį fotografuojant portretus. Reguliuojamas 3 spalvų apšvietimo režimas ir šviesos ryškumas leidžia pasiekti įspūdingų apšvietimo efektų neįdiegus papildomų spalvotų filtrų.
Mikrofonas jungiasi per standartinį 3.5mm lizdą tiesiai prie jūsų išmaniojo įrenginio, suteikdamas aiškų garsą bet kuriai programai. Jautrumas -42dB.
Trikojis stovas pasižymi lengva ir nešiojama konstrukcija, sveria tik 150 g. Pagamintas iš storo ir tvirto plastiko, puikiai tinka filmuoti veiksmo ar sporto scenas fiksuotu kampu ar fotografuoti su "GoPro", kompaktiniu fotoaparatu ar išmaniuoju telefonu. Mygtukinis mechanizmas leidžia nustatyti ir užfiksuoti rutulinę galvutę vienu greitu, intuityviu judesiu. Mygtuko paspaudimas atlaisvina rutulinę galvutę, kad ji galėtų laisvai judėti. Atleidus mygtuką, rutulinė galvutė automatiškai užfiksuojama pasirinktoje padėtyje. Tvirta konstrukcija užtikrina saugų pagrindą bet kokioje situacijoje, o guminės kojelės garantuoja stabilų ir neslystantį stovėjimą ant bet kokio paviršiaus. Stovas tvirtinamas standartiniu 1/4 colio varžtu, suderinamu su "Canon" / "Nikon" / "Sony" / "Pentax" kompaktiniais fotoaparatais ir kitomis lengvomis DSLR kameromis; tinka "GoPro 5/4/3+" ir "iPhone", "Galaxy", "Huawei", "Haweel" ir kitiems išmaniesiems telefonams.
Visą blogerio rinkinį lengva sumontuoti ir naudoti, nereikia papildomų įrankių. Savo foto/video studiją galite perkelti bet kur!


Techniniai duomenys:
Telefono laikiklio matmenys: 25 x 13 x 4 cm.
Palaikomas tvirtinamo telefono dydis: 1.7-4.3 colio.
LED žiedinės lempos išorinis skersmuo: 120 mm, vidinis skersmuo: 86 mm.
LED lempučių kiekis: 40 vnt.
Šviesos diodų tipas: 2835.
Ryškumas: 24-26 lm.
Baltos šviesos spalvos temperatūra: 6500K.
Šiltos baltos spalvos temperatūra: 3200K.
Blausumo diapazonas: 1% -100%.
Spalvų perteikimo indeksas: Ra >82.
LED maitinimas: USB jungtis.
Įtampa: 5 V.
Galia: 4-8 W.
Mikrofono apkrovos varža: <0.68K omų.
Mikrofono dažninis atsakas: 20-20000Hz.
Mikrofono jautrumas: -42 dB +/- 3 dB.
Mikrofono dydis: 14 x 6.5 mm.
Trikojo stovo matmenys: 17.3 x 5.5 x 4.3 cm.
Stovo didžiausia apkrova: 1kg.
Laikiklio svoris: 164g.
Trikojo svoris: 150g.
Stovo / laikiklio / lempos tvirtinimas: 1/4 colio sriegiu/varžtu.
Stovo / laikiklio medžiaga: PC, ABS.
Žiedinės lempos korpuso medžiaga: aliuminis.


Komplektacija:
Telefono laikiklis x 1.
Mikrofonas x 1.
Trikojis stovas x 1.
Trikojo adapteris x 1.
LED apšvietimas x 1.
USB kabelis x 1.
3.5 mm mikrofono laidas x 2.


Garantija: 12 mėnesių.
Puluz
PKT3025L
2 Vnt.
chat Komentarai (0)