Blogerio rinkinys su LED apšvietimu, stovu, telefono laikikliu ir mikrofonu

Blogerio rinkinys su LED apšvietimu, stovu, telefono laikikliu ir mikrofonu

81,62 €
Nėra mokesčio

Blogerio rinkinys (LED lempa, trikojis stovas, telefono laikiklis ir mikrofonas).


Ypatybės:
Tai studijinis apšvietimo, mikrofono ir fotografavimo bei filmavimo įrangos rinkinys, pritaikytas išmaniesiems telefonams.
Telefono laikiklis, lengvas ir kompaktiškas, saugiai pritvirtina jūsų išmanųjį įrenginį vietoje, ir, sujungdamas jį su blykste ir mikrofonu, sklandžiai jungiasi prie trikojo. Laikiklis reguliuojamas, yra suderinamas su "iPhone" / "Samsung" / "Huawei" / OPPO / "Vivo" / "Xiaomi" dauguma išmaniųjų telefonų, tiek su su dėklu arba be jo, kurių plotis nuo 1.7 iki 4.3 colio. Palaikomas tiek horizontalus, tiek vertikalus telefono tvirtinimas. Dviejų rankenų pagalba lengviau ir patikimiau laikyti rankose. Tai privaloma įranga, jei mėgstate įrašinėti aukštos kokybės vaizdo įrašus.
LED studijos apšvietimas su 104 šviesos diodais skirtas profesionalioms foto/video sesijoms naudojant DSLR skaitmenines kameras arba išmaniuosius telefonus. Pasižymi miniatiūriniu dizainu ir lengvumu bei ypač mažomis energijos sąnaudomis, yra maitinimas keturiomis AA baterijomis (baterijos nepridedamos, reikia įsigyti atskirai), tačiau palaiko ir išorinio maitinimo įvestį (per USB-C tipo prievadą), kas yra patogu naudojant ilgą laiką. Reguliuojamas šviesos ryškumas leidžia išgauti įvairias apšvietimo atmosferas (taipogi šaltą arba šiltą šviesas), nenaudojant papildomų filtrų. Turi atskirą maitinimo jungiklį, kuris išlaiko tą patį nustatytą ryškumą naujai įjungus. 1/4 colio varžto skylutė leidžia sumontuoti ant stovų ar kitų prietaisų, tvirtinamų standartiniu 1/4 colio varžtu (pvz., "Canon", "Nikon", "Sony" ir kitoms vaizdo kameroms).
Mikrofonas jungiasi per standartinį 3.5mm lizdą tiesiai prie jūsų išmaniojo įrenginio, suteikdamas aiškų garsą bet kuriai programai. Jautrumas -42dB.
Trikojis stovas pasižymi lengva ir nešiojama konstrukcija, sveria tik 150 g. Pagamintas iš storo ir tvirto plastiko, puikiai tinka filmuoti veiksmo ar sporto scenas fiksuotu kampu ar fotografuoti su "GoPro", kompaktiniu fotoaparatu ar išmaniuoju telefonu. Mygtukinis mechanizmas leidžia nustatyti ir užfiksuoti rutulinę galvutę vienu greitu, intuityviu judesiu. Mygtuko paspaudimas atlaisvina rutulinę galvutę, kad ji galėtų laisvai judėti. Atleidus mygtuką, rutulinė galvutė automatiškai užfiksuojama pasirinktoje padėtyje. Tvirta konstrukcija užtikrina saugų pagrindą bet kokioje situacijoje, o guminės kojelės garantuoja stabilų ir neslystantį stovėjimą ant bet kokio paviršiaus. Stovas tvirtinamas standartiniu 1/4 colio varžtu, suderinamu su "Canon" / "Nikon" / "Sony" / "Pentax" kompaktiniais fotoaparatais ir kitomis lengvomis DSLR kameromis; tinka "GoPro 5/4/3+" ir "iPhone", "Galaxy", "Huawei", "Haweel" ir kitiems išmaniesiems telefonams.
Visą blogerio rinkinį lengva sumontuoti ir naudoti, nereikia papildomų įrankių. Savo foto/video studiją galite perkelti bet kur!


Techniniai duomenys:
Telefono laikiklio matmenys: 25 x 13 x 4 cm.
Palaikomas tvirtinamo telefono dydis: 1.7-4.3 colio.
LED lempučių kiekis: 104 vnt.
LED maitinimas: USB-C jungtis / 4x AA baterijos (baterijos nepridedamos).
Ryškumas: 1800 lm.
Baltos šviesos spalvos temperatūra: 6400K.
Šiltos baltos spalvos temperatūra: 3200K.
Spalvų perteikimo indeksas: Ra >97.
Įtampa: 5 V.
Mikrofono apkrovos varža: <0.68K omų.
Mikrofono dažninis atsakas: 20-20000Hz.
Mikrofono jautrumas: -42 dB +/- 3 dB.
Mikrofono dydis: 14 x 6.5 mm.
Trikojo stovo matmenys: 17.3 x 5.5 x 4.3 cm.
LED lempos matmenys: 10. 5x 8.8 x 3.5 cm.
Stovo didžiausia apkrova: 1kg.
Laikiklio svoris: 164g.
Trikojo svoris: 150g.
Stovo / laikiklio / lempos tvirtinimas: 1/4 colio sriegiu/varžtu.
Medžiaga: PC, ABS.


Komplektacija:
Telefono laikiklis x 1.
Mikrofonas x 1.
Trikojis stovas x 1.
Trikojo adapteris x 1.
LED apšvietimas x 1.
USB kabelis x 1.
3.5 mm mikrofono laidas x 2.


Garantija: 12 mėnesių.

Puluz
PKT3023
2 Vnt.
chat Komentarai (0)