Korpuso ventiliatorius P14 PWM PST, 4-pin, 140mm, juodas

Korpuso ventiliatorius P14 PWM PST, 4-pin, 140mm, juodas

17,42 €
Nėra mokesčio

Korpuso ventiliatorius P14 PWM PST, 4-pin, 140mm, juodas.


Savybės:
PWM PST technologija leidžia prijungti kelis ventiliatorius (rekomenduojama iki 5), sinchronizuojant jų veikimo greitį, atsižvelgiant į faktinius kompiuterio aušinimo poreikius. Tokiu būdu visa aušinimo sistema veikia efektyviau ir tyliau, o bendras energijos suvartojimas yra mažesnis, nei prijungus kiekvieną ventiliatorių/ aušintuvą atskirai.
Optimizuotas statiniam slėgiui. Kuriant naująjį P14 PWM PST ventiliatorių ypatingas dėmesys buvo skiriamas sutelktai oro srovei, statiniam slėgiui. Šis ventiliatorius garantuoja ypač efektyvų aušinimą, net esant padidintam oro pasipriešinimui.
Maksimalus tylumas, minimali vibracija. Net ir esant mažam greičiui, naujojo ARCTIC variklio darbinis garsas yra vos pastebimas. Dėl sinusoidinio įmagnetinimo naujasis variklis yra labai sklandus ir beveik be vibracijos - jis sukuria tik apie 5% vibracijos lygio, susidarančio įjungus įprastą nuolatinės srovės variklį be filtro. Dėl to ventiliatoriams nereikia naudoti antivibracinių įklotų.
Efektyvesnė technologija. Variklis turi naują Neodym-Iron-Boron-Magnet žiedą, įgalinantis naująjį P14 PWM PST veikti efektyviau, nei ankstesni modeliai. Jis taupo energiją ir sumažina ritės temperatūrą, nepakenkiant našumui.
200-1700 aps./min greitis, reguliuojamas PWM. 4 kontaktų dėka greitis gali būti reguliuojamas plačiu spektru per PWM (pulsavimo pločio moduliacija), t.y. ventiliatorius keičia greitį/oro srautą pagal poreikį, atsižvelgiant į temperatūrą. Tokiu būdu triukšmas yra minimalus, užtikrinant maksimalų aušinimo efektyvumą.
Ilgas tarnavimo laikas. 10°C žemesnė variklio temperatūra maždaug padvigubina ventiliatoriaus tarnavimo laiką. Naujo ARCTIC variklio tarnavimo laikas yra keturis kartus ilgesnis dėl žemos ritės temperatūros. Todėl garantija pratęsta iki 10 metų.
Du veikimo būdai. Šilto oro išpūtimas iš korpuso. Šalto oro pūtimas į korpusą.


Techniniai duomenys:
Greitis: 200-1700 aps./min.
Oro srautas: 72.8 CFM / 123.76 m³/h.
Statinis slėgis: 2,40 (mm / H2O).
Triukšmo lygis: 0.3.
Guolis: skysčio dinaminis guolis.
Įtampa / srovė 0.12A / 12V DC.
Pradinė įtampa: 3,9 V.
Jungtis: 4 kontaktų + 4 kontaktų lizdai.
Kabelio ilgis: 400 mm. (PST atšaka - 50 mm).
Matmenys: 140x140x27 mm.
Svoris: 194 g.


Garantija: 10 metų.
Arctic GmbH
ACFAN00125A
2 Vnt.
chat Komentarai (0)