360 laipsnių panoraminis stovas

360 laipsnių panoraminis stovas

41,10 €
Nėra mokesčio

360 laipsnių panoraminė galvutė yra puikus sprendimas kurti panoraminėms nuotraukoms ir vaizdo įrašams. Skirta įvairiems įrašymo įrenginiams (telefonams, planšetėms, vaizdo kameroms, sporto kameroms). Komplektuojama su išmaniojo telefono laikikliu, papildomu veiksmo kameros laikikliu ir nuotolinio valdymo pulteliu.


Ypatybės:
Elektroninė 360 laipsnių pasisukimo panoraminė galvutė su nuotolinio valdymo pulteliu, skirta išmaniesiems telefonams (iPhone, Samsung Galaxy, Huawei ir kt.), standartinis 1/4 colio varžtas pritaikytas Canon, Nikon, Sony, Pentax, GoPro (GoPro HERO9 /8 /7 /6 /5 /4 /3+), įvairioms veiksmo kameroms.
Pasukimo diapazonai: 90 ir 360 laipsnių.
Panoraminė galvutė valdoma ne išmaniuoju telefonu, o pridedamu infraraudonųjų spindulių pulteliu. Panoraminės galvutės pagrindas turi tik maitinimo įjungimo / išjungimo jungiklį.
Nuotolinio valdymo pultelį galima susieti su išmaniuoju telefonu per Bluetooth, jei telefono sistema yra naujesnė nei Android 3.0 arba iOS 4.0 versijos. Norėdami padaryti panoraminę nuotrauką, paspauskite nuotolinio valdymo pulte esantį nuotraukos mygtuką, kad suveiktų išmanusis telefonas.
Pastabos:
Nuotolinio valdymo pultelio fotografavimo funkcija skirta tik nuotraukoms, o ne vaizdo įrašams. Video režimas leidžia nustatyti tik apsisukimo kampą.
Negalima sukti sukimosi korpuso rankomis, kitaip bus pažeistas variklis.


Techniniai duomenys:
Sukimosi greitis: 2-5 apsisukimai / min.
Posvyrio kampas: 30-50°.
Vaizdo aprėptis: 90°, 360°, 24/36/48 nuotraukų/ apsisukimui.
Maitinimas: 5V, 300mAh įkraunama baterija.
Krovimo laikas: 1 val.
Darbo trukmė: 9 val.
Apkrova: 1 kg.
Bluetooth versija: 3.0.
Dydis: 75x75x62 mm.
Svoris: 140 g.
Medžiaga: plastikas, guma, ABS.
Spalva: sidabrinė/ juoda/ raudona.


Garantija: 12 mėnesių.
Puluz
PU360R
2 Vnt.
chat Komentarai (0)