Akumuliatoriaus įkroviklis įrankiams BOSCH 1830CHA, 14.4-18V, 2A, Li-ion

Akumuliatoriaus įkroviklis įrankiams BOSCH 1830CHA, 14.4-18V, 2A, Li-ion

32,36 €
Nėra mokesčio
Paskutinė prekė

Akumuliatoriaus įkroviklis 1830CHA skirtas BOSCH įrankiams.
Ypatybės:
Didelis įkrovimo pajėgumas.
Žemas savaiminio išsikrovimo lygis.


Techniniai duomenys:
Įkrovimo srovė: 2A.
Akumuliatoriaus tipas: Li-ion.
Įtampa: 14.4-18V.


Skirtas akumuliatorinių įrankių modeliams:
Bosch TSR 1800.
Bosch 17618.
Bosch 24618.
Bosch 25618.
Bosch 26618.
Bosch 36618.
Bosch 36618B.
Bosch 37618.
Bosch ADS181.
Bosch ANGELE EXACT.
Bosch ANGLE EX.
Bosch ANGLE EXACT.
Bosch BS 18.
Bosch BSH 180.
Bosch CAG180.
Bosch CCS 180.
Bosch CCS180.
Bosch CCS180B.
Bosch CCS180K.
Bosch CFL 180.
Bosch CFL180.
Bosch CFL180B.
Bosch CRS180.
Bosch CRS180B.
Bosch CRS180K.
Bosch CSM 180.
Bosch DDB 181.
Bosch DDB180.
Bosch DDBB180.
Bosch DDH 181X.
Bosch DDH181.
Bosch DDS181.
Bosch DDS182.
Bosch DGSH181.
Bosch EWS 18.
Bosch EXACT 12.
Bosch EXACT ION.
Bosch FNH180.
Bosch GAS 18.
Bosch GBH 18.
Bosch GCB 18.
Bosch GDR 18.
Bosch GDS 18.
Bosch GDS 18V.
Bosch GDX 18.
Bosch GGS 18.
Bosch GHO 18.
Bosch GKM 18.
Bosch GKS 18.
Bosch GLI 18.
Bosch GOP 18.
Bosch GSA 18.
Bosch GSB 18.
Bosch GSB 18 VE-2.
Bosch GSB 18-2.
Bosch GSB 18V.
Bosch GSK 18.
Bosch GSR 18.
Bosch GSR 18 VE-2.
Bosch GSR 18-2.
Bosch GSR 1800.
Bosch GSR 18V.
Bosch GST 18.
Bosch GWS 18.
Bosch H 18.
Bosch HDB 180.
Bosch HDH 181X.
Bosch HDH181.
Bosch HDI 285.
Bosch HDI 286.
Bosch HDS 181.
Bosch HDS 182.
Bosch HDS181.
Bosch HTH 181.
Bosch HTH 182.
Bosch HTH181.
Bosch IDH182.
Bosch IDS 180.
Bosch IDS181.
Bosch IWBH182.
Bosch IWH181.
Bosch IWHT180.
Bosch IWHT181.
Bosch IWI 285.
Bosch IWMH182.
Bosch JSH180.
Bosch MXH180.
Bosch PB 360S.
Bosch PLH181.
Bosch RHH180.
Bosch RHH181.
Bosch RHS181.
Bosch SBS 18.
Bosch SDI 185.
Bosch SDI 186.
Bosch SGH182.
Bosch ASS 18.
Bosch 06012A0301.
Bosch 06015A6100.
Bosch 060164J007.
Bosch 060166H006.
Bosch 06016A2101.
Bosch 06016A5001.
Bosch 060193A304.
Bosch 060193A307.
Bosch 06019B1300.
Bosch 06019D8101.
Bosch 06019G0102.
Bosch 06019G5104.
Bosch 06019G5200.
Bosch 0611905304.
Bosch 0611911000.
Bosch 1600A0051M.
Bosch CLPK203.
Bosch CLPK204.
Bosch CLPK222.
Bosch CLPK224.
Bosch CLPK251.
Bosch CLPK402.
Bosch CLPK414.
Bosch DDH181X.
Bosch DDS183.
Bosch GAS18V.
Bosch GBH 18V.
Bosch GBH18 V.
Bosch GBH18V.
Bosch GBL 18.
Bosch GBL18V.
Bosch GCB18V.
Bosch GCM18V.
Bosch GDE 18.
Bosch GDE18V.
Bosch GDR18.
Bosch GDR18V.
Bosch GDS18V.
Bosch GDX 18V.
Bosch GDX18V.
Bosch GEA FC2.
Bosch GEAFC2.
Bosch GGS18V.
Bosch GHO18V.
Bosch GKM18V.
Bosch GKS18V.
Bosch GLI18V.
Bosch GNA 18.
Bosch GNA18V.
Bosch GOP18V.
Bosch GOP18VEC.
Bosch GSA18V.
Bosch GSB18-2.
Bosch GSB18V.
Bosch GSB18VE-2.
Bosch GSB18VE.
Bosch GSC 18.
Bosch GSC18V.
Bosch GSK18V.
Bosch GSR18-2.
Bosch GSR18.
Bosch GSR1800.
Bosch GSR18V.
Bosch GSR18VE-2.
Bosch GSR18VE.
Bosch GSS 18.
Bosch GSS18V.
Bosch GST18V.
Bosch GWA FC2.
Bosch GWAFC2.
Bosch GWS 18-125 V.
Bosch GWS18-125V.
Bosch GWS18V.
Bosch HDB180.
Bosch HDS183.
Bosch HTH182.
Bosch HTH182B.
Bosch ProCORE.
Bosch ProCORE18 V.
Bosch Professional 18.
Bosch Professional System.
Bosch SKC181.
Bosch WC18CHF.
Bosch GDS 14.4.
Bosch 3601H61S10.
Bosch DDS180.
Bosch FHN180.
Bosch GSR 18VE-2.
Bosch HDS180.
Bosch PB360S.
Bosch 1 600 A00 2U5.
Bosch 1 600 A00 4ZN.
Bosch 1 600 A00 C42.
Bosch 1 600 A00 R1A.
Bosch 1 600 A01 3H1.
Bosch 1 600 A01 6GB.
Bosch 1 600 A01 6GK.
Bosch 1 600 A01 6GU.
Bosch 1 600 A01 C4K.
Bosch 1 600 A013H1.
Bosch 1 600 Z00 035.
Bosch 1 600 Z00 036.
Bosch 1 600 Z00 037.
Bosch 1 600 Z00 038.
Bosch 1 607 A35 0AP.
Bosch 1 607 A35 0AT.
Bosch 1 607 A35 0CH.
Bosch 1600A002U5.
Bosch 1600A004ZN.
Bosch 1600A00C42.
Bosch 1600A00R1A.
Bosch 1600A013H1.
Bosch 1600A016GB.
Bosch 1600A016GK.
Bosch 1600A016GU.
Bosch 1600A01C4K.
Bosch 1600Z00035.
Bosch 1600Z00036.
Bosch 1600Z00037.
Bosch 1600Z00038.
Bosch 1607A350AP.
Bosch 1607A350AT.
Bosch 1607A350CH.
Bosch 2 607 336 078.
Bosch 2 607 336 091.
Bosch 2 607 336 092.
Bosch 2 607 336 150.
Bosch 2 607 336 169.
Bosch 2 607 336 170.
Bosch 2 607 336 224.
Bosch 2 607 336 234.
Bosch 2 607 336 235.
Bosch 2 607 336 236.
Bosch 2 607 336 318.
Bosch 2 607 336 559.
Bosch 2 607 336 560.
Bosch 2 607 336 600.
Bosch 2 607 336 607.
Bosch 2 607 336 608.
Bosch 2 607 336 740.
Bosch 2 607 336 803.
Bosch 2 607 336 815.
Bosch 2 607 336 905.
Bosch 2 607 336 906.
Bosch 2 607 336 998.
Bosch 2 607 337 069.
Bosch 2 607336 170.
Bosch 2607336078.
Bosch 2607336091.
Bosch 2607336092.
Bosch 2607336101.
Bosch 2607336149.
Bosch 2607336150.
Bosch 2607336169.
Bosch 2607336170.
Bosch 2607336224.
Bosch 2607336235.
Bosch 2607336236.
Bosch 2607336318.
Bosch 2607336323.
Bosch 2607336353.
Bosch 2607336552.
Bosch 2607336559.
Bosch 2607336560.
Bosch 2607336561.
Bosch 2607336563.
Bosch 2607336691.
Bosch 2607336751.
Bosch 2607336803.
Bosch 2607336815.
Bosch 2607336819.
Bosch 2607336851.
Bosch 2607336875.
Bosch 2607336905.
Bosch 2607336906.
Bosch 2607336939.
Bosch 2607336975.
Bosch 2607336998.
Bosch 2607337005.
Bosch 2607337069.
Bosch 2607337105.
Bosch 2607337135.
Bosch 36618 02.
Bosch BAT607.
Bosch BAT607G.
Bosch BAT609.
Bosch BAT609G.
Bosch BAT610.
Bosch BAT610G.
Bosch BAT611.
Bosch BAT612.
Bosch BAT614.
Bosch BAT614G.
Bosch BAT618.
Bosch BAT618G.
Bosch BAT620.
Bosch BAT621.
Bosch BAT622.
Bosch GBA 18V.
Bosch GBA18V40.
Bosch GBA18V80.
Bosch GCB 18V.
Bosch GDR 1080.
Bosch GDR 14.4.
Bosch GDR 14.4V.
Bosch GDR 1440.
Bosch GDR 18V.
Bosch GDX 14.4.
Bosch GHO 14.4.
Bosch GKS 18V.
Bosch GML20 Baustellen.
Bosch GML50 Baustellen.
Bosch GSA 18V.
Bosch GSB 14.4.
Bosch GSB 14.4 VE-2.
Bosch GSB 14.4-2.
Bosch GSK 18V.
Bosch GSR 1080.
Bosch GSR 14.4.
Bosch GSR 14.4 VE-2.
Bosch GSR 14.4-2.
Bosch GSR 1440.
Bosch GST 14.4.
Bosch GST 18V.
Bosch GWS 18V.
Bosch ProCORE18V.
Bosch RHS181-01 GBH 18V.
Bosch Signode 14.4V.
Bosch Signode 18V.
Bosch TSR 1080.
Bosch Würth Akkuschrauber.
Bosch 1 600 A00.


Tinka naudoti vietoje:
1600A00B8G.
1830CHA.
2.607.225.424.
2607225321.
2607225424.
2607225425.
AL1820CV.
AL1860CV.
BC660.
BOS-1830CHA.
DC16A.
GAL1820CV.
GAL1860CV.
GAL1880CV.


Garantija: 12 mėnesių.
Extra Digital
TB921485
1 Vienetas
chat Komentarai (0)