AJAX KeyPad Plus belaidė valdymo klaviatūra (juoda)

AJAX KeyPad Plus belaidė valdymo klaviatūra (juoda)

117,81 €
Nėra mokesčio

Ajax KeyPad Plus belaidė valdymo klaviatūra skirta Ajax apsaugos sistemai valdyti – įjungti, išjungti apsaugą, aktyvinti tam tikras zonas. Saugus ir patogus naudojimas – apsauga įsijungia paspaudus vos dieną mygtuką, suvedus kodą arba palietus Ajax kortele/žetonu.


Didelis atstumas – ne kliūtis
Laisvę rinktis įrenginio vietą suteikia ir unikali belaidė technologija Jeweler, kuri ne tik garantuoja itin patikimą ir greitą ryšį tarp belaidės valdymo klaviatūros ir išmaniosios centralės Ajax Hub. Įrenginį galima tvirtinti net iki 1700 metrų atstumu nuo sistemos valdymo centro Ajax Hub.


Aukščiausio lygio duomenų apsauga
Greitas ir saugus vartotojų atpažinimas, naudojantis DESFire® technologija, kuri pagrįsta tarptautiniu ISO 14443 standartu ir apjungia išsamų 128 bitų kodavimą ir apsaugą. Ši technologija taip pat naudojama Europos sostinių transporto sistemose ir NASA prieigos sistemose.


Išmanusis saugos valdymo pultas leidžia kurti savo scenarijus. Pvz., įjungus signalizaciją, sistema išjungia šviesas, vandenį ir elektros prietaisus ar uždaro žaliuzes vienu mygtuko paspaudimu.


Greitas ir lengvas vartotojų prijungimas
Ajax sistemos palaiko iki 200 žetonų ar kortelių. Nereikia kurti Ajax paskyrų naujiems vartotojams, pakanka nurodyti įrenginį ir apibrėžti prieigos leidimus.


Įvairiapusė apsaugos nuo įsilaužimo sistema:
Vartotojai ir apsauga gauna pranešimą, pašalinus klaviatūrą iš laikiklio. Blokavimas spėjant slaptažodį: trys iš eilės įvesti neteisingi kodai blokuoja klaviatūrą ir įjungia aliarmą. Jei bandoma naudoti netinkamą kortelę ar žetoną, sistema įjungia aliarmą. Sinchronizavimo intervalai: sistema aptinka ryšio praradimą su klaviatūra per mažiau nei minutę. Įsilaužimo atveju, vos aptikus bandymą išjungti sistemą, siunčiamas tylus pavojaus signalas į stebėjimo stotį. “Pavojaus (ar priverstinis) kodas” leidžia imituoti išjungimą, nesukeldamas įtarimų nusikaltėliui, tačiau pavojaus signalas akimirksniu perduodamas į centrinę stebėjimo stotį.


Nuotolinis prieigos valdymas:
Nustatykite asmeninius slaptažodžius, kad žinotumėte, kas ir kada išjungė sistemą: vartotojo vardas rodomas pranešime ir įvykių žurnale. Kortelė arba žetonas taip pat gali būti priskirti konkrečiam vartotojui, turinčiam apibrėžtus leidimus valdyti tam tikrų grupių ar visos teritorijos saugumą. Ajax programa leidžia jums valdyti prieigos leidimus realiuoju laiku. Galite apriboti, išplėsti arba akimirksniu blokuoti prieigą.


Išskirtinė autonomija
Visiškai nauja programinė įranga išnaudoja visas iš anksto įdiegtų baterijų galimybes. Net kasdien naudojant bekontaktę identifikavimo funkciją, klaviatūra veiks nekeičiant baterijų 3,5 metų. Išjungus kortelių ir žetonų skaitytuvą, baterijos veikimo laikas siekia 4,5 metus. Klaviatūra iš anksto įspės stebėjimo stotį ir vartotojus apie būtinybę pakeisti baterijas.


Lengvas montavimas
Ši klaviatūra yra prijungta ir sukonfigūruota Ajax programose. Nereikia išardyti korpuso ar įdėti baterijų. Pridėti prie sistemos galima tiesiog nuskenavus QR kodą. Diegimo inžinieriui tereikia išbandyti įrenginį, pridėti korteles ir nustatyti prieigos leidimus.


Pastaba: Belaidė valdymo klaviatūra Ajax KeyPad Plus nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, jis turi būti susietas su išmaniąja centrale Ajax Hub. Taip pat reikia turėti išmanųjį įrenginį su Android 4.1, iOS 9 arba naujesne šių operacinių sistemų versija.


Techniniai duomenys:
Ryšio tipas: belaidis.
Naudojimo vieta: tik viduje.
Suderinamumas: „Hub Plus“, „Hub 2“, „Hub 2 Plus“, „ReX“ su „OS Malevich 2.11“ ir naujesnėmis versijomis.
Klaviatūros tipas: sensorinė.
Mygtukų skaičius: 15.
Saugumo kodas: yra.
Apsauga nuo įsilaužimo: yra.
Įjungimo/išjungimo indikatorius: yra.
Asmeniniai kodai: yra.
Apsauga nuo slaptažodžio atspėjimo: yra.
Bekontaktė prieiga: DESFire® EV1, EV2, ISO14443-A (13,56MHz); žetonai, kortelės.
Temperatūros jutiklis: yra.
Pažeidimo signalas: yra.
Įjungimo/išjungimo būsenos indikacija: yra.
Signalo galia: iki 20 mW.
Ryšio protokolas: Jeweller (868.0-868.6 MHz).
Didžiausias atstumas tarp detektoriaus ir centralės: 1700 m (atviroje vietoje).
Duomenų kodavimas dinaminiu raktu.
Daviklių patikra: (pasirinktinai) 12–300 s.
Apsauga nuo įsilaužimo: identifikavimas ir aliarmo įjungimas naudojant netinkamą kortelę/žetoną; strigčių aptikimas; užblokavimas 3 kartus įvedus klaidingą slaptažodį; pranešimai apie klaviatūros išmontavimą ar ryšio su klaviatūra praradimą 1 min laikotarpyje.
Baterijos tipas: 4x AA ličio (FR6).
Maitinimo įtampa: 1.5 V.
Baterijos tarnavimo laikas: iki 4,5 metų.
Darbinė temperatūra: nuo –10°C iki +40°C.
Darbinė drėgmė: iki 75%.
Matmenys: 165 x 113 x 20 mm.
Svoris: 267 g.
Spalva: juoda.


Komplektacija:
Belaidė valdymo klaviatūra.
Baterijos x4 AA.
Montavimo rinkinys.
Naudojimo instrukcija.


Garantija: 24 mėn. (netaikoma baterijoms).AJAX
2607783BL1
5 Vnt.
chat Komentarai (0)