TUYA išmanusis 4 kontaktų jungiklis, Wi-Fi, 63A

TUYA išmanusis 4 kontaktų jungiklis, Wi-Fi, 63A

65,45 €
Nėra mokesčio

TUYA Išmanusis 4 kontaktų jungiklis elektros prietaisams, palaikantis valdymą nuotoliniu būdu per Wi-Fi 2.4GHz per programėlę TuyaSmart; tvirtinamas ant DIN bėgio; skirtas įvairiai buitinei technikai. Neturi elektros energijos sąnaudų apskaitos funkcijos.


Ypatybės:
Skirtingi valdymo būdai: nuotoliniu būdu (telefonu), balsu, rankiniu būdu arba pagal nustatytą laikmatį ar scenarijų. Nesvarbu, kokiu būdu naudojatės, prietaisų būsena yra sinchroninė.
Nuotolinis valdymas: Tuya Smart per WiFi maršrutizatorių siunčia duomenis į debesies platformą, jie per programą suporinami su namų Wi-Fi, taigi jūs galite valdyti visus per jungiklį susietus prietaisus išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
Valdymas balsu: jungiklis suderinamas su Amazon Alexa ir Google sistemomis, kurių pagalba galite įjungti / išjungti šviesas ar kitus prietaisus savo namuose ir tada, kai Jūsų rankos užimtos.
Scenarijai. Palaikomas įvairių scenarijų kūrimas: galite programuoti prietaisus ar jų grupes, kad būtų įjungti / išjungti esant tam tikroms aplinkos sąlygoms, prijungus jutiklį. Taip pat atsižvelgiant į laiką ar įrenginių būsenas.
Laikmačio nustatymas: nustatykite norimą prietaisų veikimo tvarkaraštį, atgalinį ar pasikartojantį laikmatį.
Užduočių vykdymas neprisijungus prie tinklo: vietinės atminties užduotys bus vykdomos pagal pradinius nustatymus, net kai tinklas bus atjungtas / nepasiekiamas.
Bendrinimas: paprastas ir lengvas įrenginių prieigos suteikimas šeimos nariams, klientams.
Suderinamumas: su Amazon Alexa, Hey Google.


Techniniai duomenys:
Įtampa: ~230V.
Maksimali srovė: 63A.
Galia: 16KW.
Dažnis: 50Hz.
Wi-Fi dažnis: 2.4 GHz.
Programėlė: Tuya Smart / Smart Life / Graffitti Smart (Android, IOS).
Veikia su Amazon Alexa & Hey Google.
Instaliavimas: ant DIN bėgio, 35mm.
Kontaktų skaičius: 4.
Korpuso medžiaga: PBT.
Matmenys: 80x72x70 mm.
Svoris: 320g.
Spalva: juoda.


Garantija: 24 mėnesiai.
TUYA
HS082055
5 Vnt.
chat Komentarai (0)