TUYA išmanusis 1 kanalo mini jungiklis Wi-Fi

TUYA išmanusis 1 kanalo mini jungiklis Wi-Fi

15,72 €
Nėra mokesčio

Išmanusis itin mažas jungiklis elektros prietaisams, palaikantis valdymą nuotoliniu būdu per Wi-Fi su Tuya Smart and Smart Life programėlėmis. Neturi elektros energijos sąnaudų apskaitos funkcijos.


Ypatybės:
Dydis. Ypač mažas jungiklis, kurį lengvai patalpinsite į elektros lizdą po jau esamu rėmeliu ar šviesos jungiklio klavišu.
Skirtingi valdymo būdai: nuotoliniu būdu (telefonu), balsu, rankiniu būdu arba pagal nustatytą laikmatį ar scenarijų. Nesvarbu, kokiu būdu naudojatės, prietaisų būsena yra sinchroninė.
Nuotolinis valdymas: Tuya ir Smart Life per WiFi maršrutizatorių siunčia duomenis į debesies platformą, jie per programą suporinami su namų WiFi, taigi jūs galite valdyti visus per jungiklį susietus prietaisus išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
Valdymas balsu: jungiklis suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant sistemomis, kurių pagalba galite įjungti / išjungti šviesas ar kitus prietaisus savo namuose ir tada, kai Jūsų rankos užimtos.
Scenarijai. Palaikomas įvairių scenarijų kūrimas: galite programuoti prietaisus ar jų grupes, kad būtų įjungti / išjungti esant tam tikrai temperatūrai, apšvietimui ar kitoms aplinkos sąlygoms, prijungus jutiklį. Taip pat atsižvelgiant į laiką ar įrenginių būsenas.
Prietaisų grupavimas: valdykite kelis įrenginius vienu prisilietimu arba balso komanda.
Laikmačio nustatymas: nustatykite norimą prietaisų veikimo tvarkaraštį, atgalinį ar pasikartojantį laikmatį. Palaikomi 8 tvarkaraščiai.
Stebėjimas realiu laiku: mobiliosios programos pagalba stebėkite savo prietaisų veiklą realiu laiku (parametrai, sąnaudos ir pan.) ir gaukite pranešimus apie įvykius, maksimaliam saugumui užtikrinti.
Energijos taupymas: Tuya programėlės pagalba derinant apšvietimą ir kitus įrenginius pagal aplinkos ir oro sąlygas arba nustačius tvarkaraštį, leidžia sumažinti energijos sąnaudas, taupant ir Jūsų laiką.
Bendrinimas: paprastas ir lengvas įrenginių prieigos suteikimas šeimos nariams, klientams.
Suderinamumas: su Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, Google Nest, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Home.


Techniniai duomenys:
Įtampa: ~100-240V.
Maksimali srovė: 16A.
Galia: 2200W.
Dažnis: 50/60Hz.
Darbinė temperatūra: -20°C-50°C.
Darbinė drėgmė: 5%-90%RH.
Wi-Fi dažnis: 2.4 GHz.
Wi-Fi standartai: 802.11b/g/n.
Kanalų skaičius: 1.
Dydis: 41mmx41mmx20mm.
Sertifikatai: CE/RoHS.
Veikia su Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, Google Nest, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Home.
Spalva: balta.


Garantija: 24 mėnesiai.
TUYA
HS081386
5 Vnt.
chat Komentarai (0)