TUYA / SmartLife išmanusis 4 kanalų jungiklis Wi-Fi

TUYA / SmartLife išmanusis 4 kanalų jungiklis Wi-Fi

24,58 €
Nėra mokesčio

Išmanusis 4 kanalų jungiklis elektros prietaisams, palaikantis valdymą nuotoliniu būdu per Wi-Fi su Tuya Smart and Smart Life programėlėmis. Neturi elektros energijos sąnaudų apskaitos funkcijos.


Ypatybės:
Skirtingi valdymo būdai: nuotoliniu būdu (telefonu), balsu, rankiniu būdu arba pagal nustatytą laikmatį ar scenarijų. Nesvarbu, kokiu būdu naudojatės, prietaisų būsena yra sinchroninė.
Nuotolinis valdymas: Tuya ir Smart Life per WiFi maršrutizatorių siunčia duomenis į debesies platformą, jie per programą suporinami su namų WiFi, taigi jūs galite valdyti visus per jungiklį susietus prietaisus išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
Valdymas balsu: jungiklis suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant sistemomis, kurių pagalba galite įjungti / išjungti šviesas ar kitus prietaisus savo namuose ir tada, kai Jūsų rankos užimtos.
Scenarijai. Palaikomas įvairių scenarijų kūrimas: galite programuoti prietaisus ar jų grupes, kad būtų įjungti / išjungti esant tam tikrai temperatūrai, apšvietimui ar kitoms aplinkos sąlygoms, prijungus jutiklį. Taip pat atsižvelgiant į laiką ar įrenginių būsenas.
Prietaisų grupavimas: valdykite kelis įrenginius vienu prisilietimu arba balso komanda.
Laikmačio nustatymas: nustatykite norimą prietaisų veikimo tvarkaraštį, atgalinį ar pasikartojantį laikmatį. Palaikomi 8 tvarkaraščiai.
Stebėjimas realiu laiku: mobiliosios programos pagalba stebėkite savo prietaisų veiklą realiu laiku ir gaukite pranešimus apie įvykius, maksimaliam saugumui užtikrinti.
Energijos taupymas: Tuya programėlės pagalba derinant apšvietimą ir kitus įrenginius pagal aplinkos ir oro sąlygas arba nustačius tvarkaraštį, leidžia sumažinti energijos sąnaudas, taupant ir Jūsų laiką.
Bendrinimas: paprastas ir lengvas įrenginių prieigos suteikimas šeimos nariams, klientams.
Suderinamumas: su Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, Google Nest.


Techniniai duomenys:
Įtampa: ~220-240V.
Palaikoma įtampa: 85~265V.
Maksimali srovė: 10A (1 kanalui).
Galia: 2000W (1 kan.)
Maksimali bendra srovė: AC 220V - 16A/4kan.
Dažnis: 50/60Hz.
Darbinė temperatūra: 0°C-40°C.
Darbinė drėgmė: 5%-90%RH.
Wi-Fi dažnis: 2.4 GHz.
Wi-Fi standartai: 802.11b/g/n.
Kanalų skaičius: 4.
Sertifikatai: CE/FCC/RoHS.
Veikia su Amazon Alexa & Google Assistant, IFTTT.
Spalva: balta.


Garantija: 24 mėnesiai.
TUYA
HS081362
5 Vnt.
chat Komentarai (0)