Magnetinis bevielis įkroviklis su stovu CHOETECH, 2in1, 15W, pilkas

Magnetinis bevielis įkroviklis su stovu CHOETECH, 2in1, 15W, pilkas

39,33 €
Nėra mokesčio

Greitasis bevielis magnetinis telefonų įkroviklis su stovu, 15W, pilkos spalvos, du viename. Kroviklis vienu metu gali krauti 2 įrenginius, telefoną ir bevieles ausines ar 2 telefonus.


Ypatybės:
Komplektą sudaro magnetinis bevielis greitasis įkroviklis su stovu ir Type C krovimo laidas.
Įkroviklis vienu metu krauna 2 įrenginius, vieną 15W (stovo), kitą 5W (stovo pagrindo).
Galima horizontali ir vertikali telefono krovimo padėtis.
Magnetinis telefono įkroviklis suderinamas su iPhone 12, iPhone 13 ir naujesnių serijų telefonais. Tiksliai atitinka telefono viduje esantį magneto žiedą, nereikia klijuoti metalinės plokštelės!
Įkroviklyje naudojama "QI" technologija, veikianti magnetinės indukcijos metodu, o LED indikacinė lemputė parodo, ar įkrovimas vyksta sėkmingai.
Led lemputė nurodo, kada įrenginys yra kraunamas.
Ypač plonas ir lengvas įkroviklis, stiprių magnetų sukibimas, neslystantis paviršius.
Puikiai tinka vaizdo įrašams: atlaisvinkite rankas ir išlaikykite įrenginį visiškai įkrautą žaisdami daug energijos reikalaujančius žaidimus, naudodami programėles ar žiūrėdami vaizdo įrašus.
Aukščiausia kokybė: įbrėžimams atsparus stovo silikoninis paviršiaus ir dugno paminkštinimas skirtas apsaugoti jūsų įrenginį ir belaidį įkroviklį nuo slydimo.
Viduje integruota išmanioji mikroschema užtikrina geresnę temperatūros kontrolę, apsaugą nuo viršįtampių, trumpojo jungimo, perkaitimo ir kt.
Pritaikytas įkrauti iPhone 12, Phone 13 ir naujesnių serijų telefonus be dėklo, tačiau suderinamas ir su kitų modelių telefonais magnetiniame MagSafe dėkle arba su telefonais (ar dėklais) su priklijuota metaline plokštele.
Galima įkrauti visus Qi technologiją palaikančius telefonus arba ausinių dėklus, tiesiog juos padėjus ant įkroviklio, nenaudojant specialaus stovo.


Techniniai duomenys:
Jungtis: USB-C.
Laido ilgis: 1m.
Įvesties įtampa: 5V - 12V / 2A.
Įkrovimo galia: 15W (maks.)
Sertifikatai: CE, FCC, RoHS, ETL, RCM, Qi.
Medžiaga: aliuminis, PC.
Stovo svoris: 260g.
Spalva: pilka.


Garantija: 24 mėn.Choetech
T575
4 Vnt.
chat Komentarai (0)