Nešiojamo kompiuterio baterija ACER UM08A31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

Nešiojamo kompiuterio baterija ACER UM08A31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

38,39 €
Su mokesčiais

Extra Digital Advanced nešiojamo kompiuterio baterija ACER UM08A31, 5200mAh.





Ypatybės:
Standartinio dydžio baterija, pagaminta iš naujos kartos, Samsung ličio jonų ( li-ion) celių.
Rinktinės kokybės, subalansuotų parametrų 18% didesnė talpos celės užtikrina baterijos įkrovimą iki 700 kartų.
Užtikrinamas aukštas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasireiškia atminties efektas
Klientų, vertinančių kokybę ir saugumą pasirinkimas. Didžiausia įmanoma talpa standartinio dydžio baterijoje.


Baterija skirta kompiuterių modeliams:
Acer Aspire One 10.1 (pilkas).
Acer Aspire One 571.
Acer Aspire One 8.9” (pilkas).
Acer Aspire One A110-1691.
Acer Aspire One A110-1698.
Acer Aspire One A110-1722.
Acer Aspire One A110-1812.
Acer Aspire One A110-1948.
Acer Aspire One A110-Ab.
Acer Aspire One A110-Ac.
Acer Aspire One A110-AGb.
Acer Aspire One A110-AGc.
Acer Aspire One A110-Bb.
Acer Aspire One A110-Bc.
Acer Aspire One A110-BGb.
Acer Aspire one A110L blau.
Acer Aspire one A110X Black Edition.
Acer Aspire One A150-1049.
Acer Aspire One A150-1249.
Acer Aspire One A150-1382.
Acer Aspire One A150-1447.
Acer Aspire One A150-1493.
Acer Aspire One A150-1532.
Acer Aspire One A150-1570.
Acer Aspire One A150-1983.
Acer Aspire One A150-Ab.
Acer Aspire One A150-Ac.
Acer Aspire One A150-Bb.
Acer Aspire One A150-Bb1.
Acer Aspire One A150-Bbdom.
Acer Aspire One A150-Bc.
Acer Aspire One A150-Bc1.
Acer Aspire One A150-Bcdom.
Acer Aspire One A150-BGb.
Acer Aspire One A150-Bk.
Acer Aspire One A150-Bkdom.
Acer Aspire One A150-Bp1.
Acer Aspire One A150-Bpdom.
Acer Aspire One A150-Bwdom.
Acer Aspire one A150L blau.
Acer Aspire one A150X blau.
Acer Aspire One D150-1044.
Acer Aspire One D150-1125.
Acer Aspire One D150-1165.
Acer Aspire One D150-1197.
Acer Aspire One D150-1322.
Acer Aspire One D150-1577.
Acer Aspire One D150-1587.
Acer Aspire One D150-1606.
Acer Aspire One D150-1647.
Acer Aspire One D150-1860.
Acer Aspire One D150-1920.
Acer Aspire One D150-1B.
Acer Aspire One D150-1Br.
Acer Aspire One D150-Bb73.
Acer Aspire One D150-Bbdom.
Acer Aspire One D150-Bk73.
Acer Aspire One D150-Bkdom.
Acer Aspire One D150-Br73.
Acer Aspire One D150-Brdom.
Acer Aspire One D150-Bw73.
Acer Aspire One D150-Bwdom.
Acer Aspire One D250-1026.
Acer Aspire One D250-1042.
Acer Aspire One D250-1116.
Acer Aspire One D250-1165.
Acer Aspire One D250-1185.
Acer Aspire One D250-1610.
Acer Aspire One D250-1924.
Acer Aspire One D250-1990.
Acer Aspire One D250-1Bb.
Acer Aspire One D250-1Br.
Acer Aspire One D250-Bb18.
Acer Aspire One D250-Bb83.
Acer Aspire One D250-Bb83F.
Acer Aspire One D250-Bk18.
Acer Aspire One D250-Bk83.
Acer Aspire One D250-Bk83F.
Acer Aspire One D250-Bp83.
Acer Aspire One D250-Br18.
Acer Aspire One D250-Br83.
Acer Aspire One D250-Br83F.
Acer Aspire One D250-Bw83.
Acer Aspire One D250-Bw83F.
Acer Aspire One P531h.
Acer Aspire One P531h-1766.
Acer Aspire One P531h-1791.
Acer Aspire One P531h-1Bk.
Acer Aspire One Pro 531.
Acer Aspire One Pro 531f-2G64Bk.
Acer Aspire One Pro 531h.
Acer Aspire One Pro 531h-06k.
Acer Aspire One Pro 531h-0Bk..
Acer Aspire One Pro 531h-1G16Bk.
Acer Aspire One Pro 531h-1G25Bk.
Acer Aspire One Pro 531h-2G25Bk.
Acer Aspire One Pro 531h-HD11DOM.
Acer Aspire One Pro 531h-SS11.
Acer Aspire One Pro 531h-SS11DOM.
Acer Aspire one ZG5.
Acer Gatwey LT1001J.
Acer Gatwey LT2000.


Baterija skirta naudoti vietoje:
LC.BTP00.017.
LC.BTP00.043.
LC.BTP00.046.
UM08A31.
UM08A32.
UM08A51.
UM08A52.
UM08A71.
UM08A72.
UM08A73.
UM08A74.
UM08B31..
UM08B32.
UM08B52.
UM08B71.
UM08B72.
UM08B73.
UM08B74.


Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.


Techniniai duomenys:
Talpa: 5200mAh.
Elemento tipas: Li-ion.
Įtampa: 10.8-11.1 V.


Garantija: 12 mėnesių.


Gamintojas: Extra Digital.


Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar akumuliatorių surinkimo ženklu.

Extra Digital
NB410064
2 Vnt.
chat Komentarai (0)